ALTINKAYALAR GEÇMİŞİ

ALTINKAYALAR 2006’da faaliyete geçmiş olup Eminönü-Sirkeci’deki ofiste 11 yıldır finans işlemlerine devam etmekte ve 20.000’i aşkın kayıtlı müşterisine hizmet vermektedir.

2014’te firmamız yeni müşteri kaydını kapatarak sadece kayıtlı müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.

2017 Temmuz itibarıyla yeni müşteri kaydı açmaya ve yeni müşterilerini de ALTINKAYALAR farkıyla finansal danışmanlık hizmetinden yararlandırmaya karar vermiştir.

 • 2006

  Sirkeci Ofisimizin Açılışı

  2006'da müşterilerimizin ısrarı üzerine Sirkeci ofisimizi açtık. ALTINKAYALAR, kuruluş sermayesini sağlayan ve kuruluştan bugüne destekçisi olan müşterileri sayesinde kurulmuştur.

 • 2010

  Kobilere Pos Hizmeti Vermeye Başladık

  2010’da angaryaya dönüşen muhasebe işlemlerinden bunalan küçük ve orta ölçekli firmaların ısrarlı talepleri üzerine pos cihazlarımızı müşterilerimizin kullanımına açtık ve kurumsal işlemlere başladık. KOBİ müşterilerimiz stoklarındaki ürünleri müşterilerine düşük maliyetlerle, yerine göre taksitlendirip anında nakde dönüştürerek satabilir hale geldiler. Müşterimiz olan bütün esnafların kullanımına açtığımız bu hizmetimizde en yüksek ciroları, otogaleri sahibi müşterilerimiz ikinci el araç alım satım işlemlerinde yapmıştır.

 • 2014

  Yeni Müşteri Kaydını Kapattık.

  2014’te bizi de etkileyen yönetmelikle cep telefonlarına taksit yasağı gelmesi ve diğer ürünlere taksit sınırlamaları getirilmesiyle birlikte hacimlerimizi düşürmemiz gerekiyordu. Bu gelişmenin ardından yeni müşteri kayıtlarını kapattık ve sadece eski müşterilerimize asgari düzeyde hizmet vererek faaliyetlerimize devam ettik.

 • 2017

  Yeni Müşteri Kayıtları Başlıyor.

  Sınırlı sayıda yeni müşteri kaydına başladık. Kaydınızı yaptırarak ALTINKAYALAR'dan finans hizmeti almayı hak kazanın. Sizlere sunduğumuz bu kısa süreli fırsatı kaçırmayın.

Nasıl yardım edebiliriz?

Merkezimize uğrayarak Finans Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz yada İletişim Formunu Doldurarak Size Ulaşmamızı Sağlayabilirsiniz…

Firmamızın Satış İşlemlerinde Müşterilerimizin Alışverişlerini Altınkayalar POS cihazlarını Kullanarak Tamamlıyoruz. Ödemelerimizi Hatasız Ve Düzenli Olarak Alıyoruz.Başka Alternatife İhtiyaç Yok

Kemal Bey
Satış Müdürü, BABATAŞ FOTO-Sirkeci

Bankaların Güncellediği Kuralları Sizin İçin Avantajlı Hale Getirebiliriz!